Nowy update dla PS5 21.02-04.50 – czy warto aktualizować konsole ?

Nowy update dla PS5 21.02-04.50 – czy warto aktualizować konsole ?

2 grudnia 2021 0 przez Kierownik Stacji
Nowy update dla PS5 21.02-04.50 – czy warto aktualizować konsole ?

W świetle ostatnich wydarzeń, doskonale widać że dużo dzieje się w świecie Playstation 5. Kazdy pewnie się ze mną zgodzi, że od zawsze było tak, iż Sony łatało to, co hakerzy zrobili (Mowa tutaj o exploitach czy webkitach). Jeżeli czytacie wpisy na stronie Playstationtech.pl oraz na stronie wololo.net to wiecie doskonale, że TheFlow znalazł coś na zasadzie exploitu jądra , w starej jak do tej pory, wersji oprogramowania układowego, i na jednym ze screenów mogliśmy zobaczyć pozycję „Debug setting”

Teraz sony wypuściło (Co raczej nie powinno nikogo dziwić) kolejny update do PS5 i tutaj nasuwa sie pytanie. Czy jeżeli ostatnio tyle dzieje sie na scenie PS5 to czy na pewno warto aktualizować oprogramowanie ? Odpowiedź brzmi… Naturalnie że nie. Jednakże jeżeli interesuje cie ten temat, i chcesz czegoś więcej od konsoli PS5 to stanowczo odradzam. Jeżeli chodzi ci tylko o granie na konsoli i o nic więcej, to możesz to najzwyczajniej olać. Dlaczego ?

Sam odradzałbym w ogóle nie aktualizować oprogramowania. Jednak Sony zrobi wszystko, aby ta aktualizacja się odbyła. Jednakże nie musimy sie martwić, ponieważ Sony albo zapomniało albo nie widziało webkitów, które hakerzy zdążyli do tej pory ogarnąć! Tak, Sony w nowym update nie załatało furtki, która jest iskrą nadziei do aplikacji homebrew oraz kopii gier.

I tak reasumując – Nigdy nie wiadomo co szykuje dla nas Sony. To że akurat w tej sytuacji exploit FontFace działa nadal na najnowszym oprogramowaniu, nie znaczy że zadziała na wszystkich. Równie dobrze Sony może pracować jednocześnie nad bardzo dużą łatka, która załata wszystko. Zostaje nam mieć nadzieje i czekać aż scena pokaże swoje 5 min

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.