Najlepsze fanowskie projekty PlayStation Vita 2 !

Najlepsze fanowskie projekty PlayStation Vita 2 !

7 grudnia 2021 0 przez Kierownik Stacji
Najlepsze fanowskie projekty PlayStation Vita 2 !

Bez wątpienia, można przyznać że premiera PS Vita odbyła sie raczej bez echa – znaczy odbyła się z echem, ale chyba nie takim, jak to Sony sobie przewidziało. Bardzo często, przeglądając internet czy YouTube, natrafiłem na fanowskie grafiki tzw. PS Vita 2 czyli następcy PlayStation Vita.

Pokażę wam kilka takich grafik, które udało mi się znaleźć w internecie.

Czy Sony pracuje nad PS Vita 2 ?

Tutaj muszę od razu sprawę naprostować, Sony nie raz już próbowało ożywić PS Vitę ale z różnymi skutkami. Dlaczego ? Bo nie był to dobry czas na jej premierę. Wówczas na rynek wchodziły coraz tańsze smartphony i tablety , więc przenośna konsola stała się mało opłacalna. Jednak Sony , zaraz po premierze zgłosiło patent nowej konsoli przenośnej, która przez fanów została nazwana właśnie jako PS Vita 2:

Tutaj faktycznie musze przyznać , że trochę to przypomina następcę Vity. Jednak z biegiem czasu, doskonale wiemy że ten projekt nie wypalił. Na zdjęciu widać, że konsola bardzo przypomina Nintendo Switch i szczerze mówiąc wygląda naprawdę dobrze.

Fanowskie PlayStation Vita 2

Oczywiście pochodzenia tych zdjęć nie znam, jednak są fascynujące:

Do tego zdjęcia powstał nawet fanowski trailer autorstwa GSMaholic i jak się pewnie domyślacie, możecie obejrzeć go w serwisie YouTube:

Tak jak wspominałem wcześniej, dzisiaj już wiemy, że nic takiego nie miało miejsca, jednak fani PS Vity maja cień nadziei na to, że druga część ten konsoli jednak powstanie. Widać tutaj że Sony już dawno temu poddało się, i oddało rynek mobilny telefonom. Jednakże sytuacja z Nintendo Switch pokazuje, że na rynku jest dostatecznie dużo miejsca dla smartphonów i konsol do gier.

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.