Pierwsza aktualizacja Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition – RockstarGames dodaje stare części za darmo!

Od wczoraj, dokładnie od 19 listopada 2021 możecie pobrać pierwszą aktualizację do Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition. Rockstar Games nie opisał niestety jakie zmiany zaszły wraz z aktualizacją, jednak wiemy że aktualizacja ma ok 1 GB do każdej z 3 części trylogii.

Ale to w sumie nie wszystko, ponieważ tytuł tego artykułu to nie clickbait a fakt. Jak doskonale wiecie, cała trylogia GTA zniknęła z launchera Rockstar , więc komputerowi gracze nawet nie mieli jak jej kupić i pobrać, a nawet w nią zagrać. Na szczęscie (A może nie szczęście ) gry są już dostępne i można w nie grać, jednak Rockstar przeprasza za problem. Jak czytamy na ich głównej stronie:

„We will be adding the classic PC versions of Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, and Grand Theft Auto: San Andreas back to the Rockstar Store shortly as a bundle. Additionally, everyone who has purchased Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition for PC from the Rockstar Store through June 30, 2022, will receive these classic versions in their Rockstar Games Launcher library at no additional cost.”

Co w wolnym tłumaczeniu można przełożyć na:

Niedługo do sklepu Rockstar dodamy klasyczne wersje Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas na PC. Ponadto każdy, kto zakupił Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na PC w sklepie Rockstar do 30 czerwca 2022 r., otrzyma te klasyczne wersje w swojej bibliotece Rockstar Games Launcher bez dodatkowych kosztów.”

Niestety, ale klasyczne wersje GTA nas konsolowców obejdą, bowiem sprawa dotyczy tylko graczy PC. Jednak Rockstar zwrócił uwagę na jeszcze jeden aspekt tego całego zamieszania, a mianowicie o nękanie pracowników i deweloperów, i obwinianie ich za tą trylogie – jestem zdania, że sami pracownicy nie mają z tym nic wspólnego, bo nawet jeżeli chcieli by zmienić grę na lepszą, to bez zgody większych głów im sie to nie uda. Nie mniej jednak mam nadzieje, że Rockstar w końcu odzyska wizerunek, a wraz z nim dostaniemy pełnoprawny tytuł nowej, zremasterowanej trylogii GTA.

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.