PS Now Listopad 2021 – Dwie duże gry w ofercie Sony

Jak wyniki z informacji, podawanych w sieci, za przecieki odnośnie gier PS Now odpowiada nie jaki bilibili-kun , który już nie jednokrotnie potwierdził nam oferty w sklepie Playstation. Tym razem do oferty (Prawdopodobnie) mają trafić dwie gry, z czego jedna jest naprawdę mocnym tytułem:

  • Celeste
  • Mafia: Definitive Edition

W Celeste nigdy nie grałem, tak więc posłużę się opisem zaciągniętym z internetu.

„Celeste to tytuł, który przez wielu graczy jest uznawany za jedną z najlepszych produkcji niezależnych ostatnich lat. To emocjonalna zręcznościówka, która szczyci się bardzo mocną historią.”

Portal planetagracza.pl

Natomiast w Mafię grałem, lecz nigdy nie miałem zaszczytu zagrać w edycję zremasterowaną, która to premierę miała w tamtym roku. Nie mniej jednak jest konkurentem dla serii Grand Theft Auto, która w swojej rozgrywce skrywa naprawdę sporo tajemnic i ciekawostek oraz ukrytych i nie ukrytych mechanizmów samej gry. Zremasterowana wersja różni się od zwykłej ulepszoną grafiki z dodatkami różnych smaczków. Zobaczymy jeszcze co czas pokaże, może akurat przepowiednia sie nie sprawdzi, i będziemy mieli inne gry, jednakże jeżeli się sprawdzi, będziemy mieli co robić 🙂

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.