Nowe Cheat menu do Vice City Stories i Liberty City Stories, które działa na PS Vicie !

Kiedyś, bo prawie 15 lat temu, jak gry na PSP raczkowały i sama konsola również raczkowała, ktoś wpadł na pomysł, aby w niektórych grach zacząć oszukiwać. Na pewno nie jeden z was miał juz do czynienia z tzw. Trainerem. Jest to oczywiście praktycznie pełna modyfikacja gry, która pozwala absolutnie na wszystko. Te najprostsze pozwalają na spawn np. pojazdów,broni etc, dodawanie sobie życia, nieskończoną amunicję. To jest dość łatwe na komputerach PC i nie jest żadną nowością, jednak komuś wtedy udało sie to uczynić na PSP. I tak oto powstał pierwszy Cheat menu autorstwa Edisona Cartera.

Cheat menu do Vice City Stories

Pierwszy cheat menu był przeznaczony do Vice City Stories. Działał dobrze, bo robił to do czego było stworzone. Jednak był trochę ograniczony ale pozwalał na większość operacji, z których użytkownik był zadowolony. Cheat menu działał również na Liberty City Stories, ale w pewnym momencie przestał być aktualizowany, a w samym cheat menu zostały luki.

Nowy, zaktualizowany Cheat Menu by Freakler

Nowy cheat menu ma poprawiać te błędy, jak czytamy na stronie twórcy tego moda:

„After over 15 years later, with this remastered version I re-created the whole project from ground up whenever I had some freetime. It is one plugin for both Stories Games now and compatible with all versions!! (excluding the Japanese releases)

„Po prawie 15 latach zremasterowałem tą wersję, utworzyłem i przeprojektowałem cały projekt od podstaw kiedy tylko miałem na to chwilę czasu. Ta wtyczka działa w obu wersjach tej gry (Z wyjątkiem wersji Japońskiej)”

Jeżeli chcecie zobaczyć, co przyniosło nowe cheat menu możecie poczytać troche na stronie twórcy http://cheatdeviceremastered.com/

Cheat Menu działa rónież w Andrealine

Oczywiście, pewnie jak każdy sie domyśla, manu działa również na Adrenaline na Playstation Vita. Trzeba sie uzbroić w kilka plików oraz komputer. Tutaj mniej więcej powiem ci co i jak.

Przede wszystkim pobieracie sobie potrzebne pliki:

Po pobraniu po prostu wypakuj to na pulpit, albo w łatwo dostępną lokalizację. Folder seplugins przenieś do:

ux0:pspemu

W tym folderze (oczywiście na Vicie ) utwórz sobie plik tekstowy o nazwie game.txt. W tym pliku dodaj scieżkę do pluginu cheat menu:

ms0:/seplugins/cheatdevice_remastered.prx 1

I możesz plik zapisać. Następnie uruchom Adreanaline. Cheat menu od tej pory powinno działać. Po właczeniu GTA VCS lub LCS, kombinacja przycisków L + Góra powinna otworzyć menu.

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.