Silniki re3 i reVC dostępne na stronie playstationtech.pl

Uprzejmie informuję, że dodałem silniki do GTA 3 i GTA Vice City. Znajdziecie je w zakładce:

Playstation Vita – Programy PC

A co w ogóle daje nowy silnik ? Jeżeli macie nowe komputery to już wiecie że stare gry na nich albo nie działają wcale, a ja działają to albo się wyłączają albo zacinają albo po prostu nie działają tak jak by to każdy chciał. Na szczęście z pomocą ruszył TheOfficialFlow wraz z ekipą z GTA Modding i modyfikując kod gry, stworzyli jego ulepszoną wersje. Niestety TakeTwo rościło sobie prawa do marki, przez co zniknęło całe repozytorium GitHub. Silniki te znajdziecie również na Gry-online (stamtąd też one sa). Jednak znając życie, za chwile i stamtąd zniknął , ze względu na zbliżającą sie premierę GTA Trylogy.

Reasumując – silniki te znacznie usprawniają i poprawiają błędy, które Rockstar nie kwapiło sie naprawić przez te lata (Też wcale sie nie dziwie, chociaż sa to dwa naprawdę duże tytuły, które przywracają nutkę nostalgii).

A teraz jak zainstalować – Nie jest to proces trudny, pliki wystarczy przekopiować i podmienić i tyle.

Tutaj macie podgląd, co mod zmienia w ustawieniach graficznych:

Ustawienia graficzne GTA Vice City

A tak ma wyglądać schemat plików GTA Vice City – Tak samo ma wyglądać w przypadku GTA 3

A wy jak myślicie, czy Rockstar dobrze zrobił, pozywając wszystkich, czy może troche za szybko wydali werdykt na ludzi, którzy z miłosci i własnej satysfakcji chcieli poprawić coś, co kiedyś Rockstar popsuł ? Piszcie w komentarzach bo jestem ciekawy 🙂

Jak ci sie podobał post ?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocen: 0 / 5. Liczba głosów: 0

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.