GTA: The Trilogy Definitive Edition

To już pewne, że ostatnie plotki które krążyły po internecie, są prawdziwe ! Tak bo Rockstar w końcu potwierdził, że takowe „remastery” wyjdą nie tylko na PC ale i na konsole Sony (PS4 i PS5) ale i na konsole od Microsoft (Xbox one i Xbox Series X). Dzisiaj Rockstar wrzucił na swoje konto Twitter krótki film zwiastun, który ma zapowiadać nową trylogie.

Jest to tyle dobra wiadomość dla wszystkich, bo w końcu po prawie 8 latach czekania, doczekaliśmy sie czegoś nowego w świecie Grand Theft Auto. Niestety data nie jest jeszcze dokładnie znana, ale na ten moment wiemy, że prawdopodobnie odbędzie sie jeszcze w tym roku, co potwierdza sam Rockstar również na swoim Twitterze:

A co ciekawego będzie w nowej trylogii GTA ? Po pierwsze z przecieków internetowych wiemy, iż nowa trylogia GTA ma mieć inny silnik niż teraz, do tej pory był to RenderWare a tym razem może to być Unreal Engine. Dodatkowo w 2022 roku trylogia ma sie też pojawić na urządzenia mobilne z Androidem i iOS.

Zobaczymy co czas pokaże, ja osobiście nie mogę sie doczekać , bo pewnie tak samo jak inni już przejadła mi się ciągła informacja o update w GTA Online, w który już nie gram od dwóch lat (nuda). Mam nadzieje ze odświeży to trochę w portfolio RockstarGames